Yalı Deniz Pansiyon

Yalı Deniz Pansiyon

Günlük

40,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0

Avşa Yalı Deniz Pansiyon

Deniz Pansiyon Avşa Adası’nın aile yazlıkcı kesimi Değirmenardı’nda denize sıfır ve bahçeli odalar ile hizmetinizde. Şehir gürültüsünden bunalan ve sevdikleri ile başbaşa tatil yapmak isteyenler için müstakil, konforlu, bahçeli ve deniz manzaralı odalar eşliğinde tatil deneyimi sunuyor. Pansiyonun bahçe kapısından çıktığınız andan itibaren plaj ve denize ulaşabiliyorsunuz. Tatil planlarımızda tesisin plaja ve denize yakın olma avantajını hep ararız. Değerli konukların tatillerini ekonomik , konforlu, güvenli ve aile ortamı içerisinde yer almaları için yıllardır güler yüzlü hizmet ile çalışıyoruz.

Deniz Pansiyon

Çekirdek veya geniş ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği bahçe katında apart odalar sunan Deniz Pansiyon, aynı zamanda ful deniz manzaralı günlük kiralık evlerlede hizmet veriyor. 2+1 , beyaz eşyalı ve mobilyalı dairede; Doğanın harika görsel şölenlerine tanık olacağınız bir atmosfer yaratmış. Özellikle gününüz çoğu deniz manzaralı balkonunda geçecek ve akşam üzeri gün batımını izlemekten ap ayrı keyif alacaksınız.

Odalar

Bahçe katındaki standart odalarda; 2,3 ve 4 kişi kapasiteli mevsimine uygun ortopedik yatak, buzdolabı, su ısıtıcısı, eşya dolabı, mutfak ve malzemeleri, banyo/duş ve kablosuz internet yer alıyor.

Çevre ve Mesafeler

Her ne kadar şehir gürültüsünden uzaklaşmış olsa da, istediğiniz yürüyerek 10 dakika gibi kısa zaman zarfında adanın iskele meydanına gidebiliyorsunuz. Alışveriş marketine yürüyerek 2 dakika, çarşı girişine 5 dakika, barlara 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Pansiyonun etrafında fastfood ve ızgara çeşitli gibi yemek yiyebileceğiniz birkaç restaurantta yer alıyor. Pansiyonun çevresi aile yazlıkcı kesiminden oluştuğu için villalar ile çevrili. Denize rahat ve güvenli şekilde girebileceğiniz harika bir aile ortamıdır.

Yalı Deniz Pansiyon için Avşa'da Konum Bilgisi
Yalı Deniz Pansiyon Tesis ÖzellikleriYalı Deniz Pansiyon Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ