Sedat Pansiyon

Sedat Pansiyon

Günlük

30,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0

Avşa Sedat Pansiyon

Avşa adasının en güzel konumunda ekonomik fiyatlarla müstakil odalar sunuyor. Sedat pansiyon Avşa plajına yürüyerek bir dakika uzaklıkta. 

Sedat Pansiyon Avşa adası Pansiyonları arasında denize ve plaja 50 metre uzaklıkta ekonomik fiyatlarla tatil deneyimi sunuyor.

Sedat Pansiyon

Haziran ve Eylül ayında avşa adasında tatil yapmak isteyenler için ekstra indirimler sağlayan Sedat Pansiyonda gecelik konaklama ücretleri 20 TL’den başlıyor. 3 Kişilik Odalar 60 TL 4 Kişilik Odalar 80 TL olarak hizmet veriyor. Odalarında mutfak gereçleri, banyo, uydulu tv, buzdolabı, balkon yer alıyor. Ücretsiz internet hizmetide sunuluyor. Ailecek tatile çıkma planları olanlar içinde sessiz ve huzurlu bir sokakta konumlanmış. Pansiyonun çevresi aile yazlıkçı kesimden oluştuğu için gürültü ve kalabalık yok denecek kadar az. Durum böyle olunca ailecek tatilin keyfinide yaşamanıza fırsat sunulmuş oluyor. Odaların tamamında sigara kullabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama olmayan odalarda rahat ve huzurlu şekilde tatil yapabileceğiniz gibi çarşı merkezinede 10 dakika yürüyerek ulaşabileceğiniz avantajlı konaklama imkanı sağlıyor.

Az odalı ama konforlu. Büyük otellerin ya da pansiyonların dezavantajlarından biri de çok odalı olmasıdır. Böyle durumlarda gürültü ve kapı sesleri çok duyuluyor. Sedat Pansiyon 2,5 katlı toplam 8 odası ile gürültüyü en aza indirmeyi başarıyor.

Sedat Pansiyon için Avşa'da Konum Bilgisi
Sedat Pansiyon Tesis ÖzellikleriSedat Pansiyon Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ