Nehir Delux Otel

Nehir Delux Otel

Günlük

60,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0266 896 2257

Avşa Nehir Delux Otel

Otelimiz asansörlüdür . Kablosuz internet ( wifi ) ücretsiz tüm konuklarımızın hizmetindedir . Tüm odalarda uydu tv ve klima mevcuttur . Sabahları zengin çeşit açık büfe kahvaltı hizmetimiz konaklama hizmetine dahildir . Oda temizliği periyodik olarak yapılır . Siz misafirlerimize en iyi hizmeti ve konforu sunabilmek için otelimizde 1. sınıf malzeme ve mega ortopedik yataklar kullanılmıştır . Tüm odalarımızda büyük lcd ekran standarttır . Otelimiz de Madam Coco ürünleri kullanılmıştır . 1 + 1 odalarımızda 2 banyo & wc , 2 lcd televizyon bulunmaktadır . 

Avşa : Avşa Adası bol oksijenli temiz havası, pırıl pırıl denizi, granit kumu, nefis balığı,şarabı,müzik ve eğlence dolu geceleri ile Marmara denizindeki adalar içinde en güzelidir. 

Avşa Adası'nda dilerseniz Çınar ve Altınkum koylarında, dilerseniz aileniz ile birlikte daha sakin olan Tavşanlı ve Karadut plajında denizin tadını çıkarabilirsiniz. 

Avşa Adası günün 24 saati yaşayan, hareket dolu bir tatil adasıdır. Avşa Adası'nda gündüz masmavi denizin altın sarısı kumsalın tadını çıkarabilir, geceleri sahil boyunca sıralanmış, barlar ve diskolarda eğlenebilirsiniz. 

Nehir Delux Otel için Avşa'da Konum Bilgisi
Nehir Delux Otel Tesis ÖzellikleriNehir Delux Otel Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ