Ciner Otel

Ciner Otel

Günlük

90,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel
Ciner Otel

Avşa Ciner Otel

Ciner Hotel Avşa Adası’nın merkezinde 3 yıldızlı ve yarım pansiyon konseptiyle adanın en şık otellerinden biri Ciner Otel.

Ciner Hotel 3 Yıldızlı

Ciner Otel Avşa Adası Merkezinde 3 Yıldızlı Tam Pansiyon Konseptiyle Hizmet Vermektedir. Otel Avşa’nın ilk 3 yıldızlı oteli ve turizm belgelidir. Otel 2017 yılında hizmete girmiştir. Konum itibariyle iskele meydanın paralelindedir. Avşa adası iskelesine, denizine ve plajına 100mt. uzaklıktadır. Otelin girişinde MMM Migros Market bulunuyor. Her yere yürüyerek ulaşabileceğiniz avantajlı tatil deneyimi sunan Ciner Otel Avşa Adası’nda güzel bir tatil deneyimi sunuyor.

Ünlülerinde Tercihi

Avşa Adası’na konser vermek ve etkinliklere katılmak için gelen ünlüler Ciner Oteli tercih ediyor. Aleyna Tilki Avşa konseri hazırlıkları ve konser sonrası tatilini Otel Ciner’de geçirmiştir. Birçok ünlüye ev sahipliği yapan otel şık ve teknolojik odalarıyla yaz tatilinizi en iyi şekilde geçirmenize olanak sağlıyor.

Çevre ve Mesafeler

Hotel Ciner, Avşa Yiğitler köyüne 1.4km., Altınkum plajına 1.7km., Mavikoy ve akvaryum koyuna 1.5km, Çınaraltı koyuna 3km., Manastır koyuna 700mt., Beyaz saray koyuna 2km uzaklıkta bulunuyor. Koylara otelin hemen yanında bulunan minibüs durağından hareket eden servisler ile ulaşabilirsiniz.

Hizmetler

Ciner Hotel sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konseptiyle açık büfe zengin çeşit menü sunmaktadır. Standart odalarının tamamında klima, balkon, minibar, saç kurutma makinası, uydulu tv, masa, sandalye, şemsiye, banyo ve gereçleri, yüksek hızda ve sınırsız Wi-Fi hizmeti bulunuyor.

Fiyatlar

Deniz manzaralı, şık, konforlu ve teknolojik donanımlı odalarda tatil yapmak oldukça ekonomik. Ciner Otel Fiyatları sezon dönemi içerisinde konaklayacak kişi sayısına ve kalacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatlar sabit olmayıp değişkendir. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için belirtilen telefon numaralarından iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Ciner Otel için Avşa'da Konum Bilgisi
Ciner Otel Tesis ÖzellikleriCiner Otel Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ