Çınar Otel

Çınar Otel

Günlük

0,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0

Avşa Çınar Otel

Çınar Otel Avşa Adası Değirmenardı Mevkiinde Denize ve Plaja Sıfır Konumdadır. Tatilcilerin en gözde ve popüler konaklama tesisi olarak yarım pansiyon konseptiyle hizmet veriyor.

Çınar Otel Yarım Pansiyon

Otel Çınar Denize Sıfır Avşa Adası Aile Yazlıkçı Kesimi Değirmenardı Mevkii’nde Hizmet Vermektedir. Otel Tam Pansiyon Konseptli ile Kahvaltı ve Akşam Yemeği Sunmaktadır. Otel 2017 Sezonunda Yenilenmiş ve Odaları Teknolojik, Şık Dizayn Edilmiştir. Denize Sıfır Restaurantı ve Oturma Alanı ile Keyifli Tatil Deneyimi Sunuyor.

Deniz Manzaralı Odalar

Oda Deniz Manzaralı , Şık ve Teknolojik  Mevisimine Uygun Ortopedik Yataklar ile Donatılmış Odalarda Uydulu Tv, Minibar, Balkon, Banyo, Saç Kurtuma Makinası bulunuyor.

Hizmetler

Çınar Otelin standart odalarının tamamında klima, balkon, minibar, saç kurutma makinası, uydulu tv, masa, sandalye, şemsiye, banyo ve gereçleri, yüksek hızda ve sınırsız Wi-Fi hizmeti bulunuyor.

Fiyatlar

Deniz manzaralı, şık, konforlu ve teknolojik donanımlı odalarda tatil yapmak oldukça ekonomik. Çınar Otel Fiyatları sezon dönemi içerisinde konaklayacak kişi sayısına ve kalacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatlar sabit olmayıp değişkendir. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için belirtilen telefon numaralarından iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Çınar Otel için Avşa'da Konum Bilgisi
Çınar Otel Tesis ÖzellikleriÇınar Otel Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ