Anı Butik Otel

Anı Butik Otel

Günlük

60,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel
Anı Butik Otel

Avşa Anı Butik Otel

Anı Butik Otel İskele Meydanı Sahil Bandında, Denize Sıfır Muhteşem Odalarla Hizmetinizde. İskele Caddesi Üzerinde, Eğlence Mekânlarına Yakın Konumda Aile Pansiyonu Hizmeti Vermektedir.

Anı Butik Otel

Anı Butik Otel Avşa adası’nın en hareketli kesimi olan vapur iskelesi meydanına yürüyerek 2 dakika uzaklıkta, plaj yolunda hizmet vermektedir. Sadece yaya yoluna açık olan plaj bandına araçlar giremiyor. Bu nedenle trafik gürültüsünden oldukça uzaktır. Büyük otellerin kalabalığından ve zorunlu sistemlerinden sıkılanlar için Anı Butik Otel, aile işletmesiyle güler yüzlü hizmetiyle konuklarına en iyi hizmeti sunuyor.

Anı Motel Hizmetler

Oda + Kahvaltı konseptiyle hizmet veren Anı Butik Otel, Denize ve Plaja sıfır konumludur. Otelin toplam 12 odası bulunuyor. 6 odası deniz ve plaj manzaralı, diğer 6 odası ise şehir manzaralı olarak, teknolojik ve şık donanımlı dizayn edilmiştir. Odalara özel balkonlarda, denize karşı kahvaltınızı yapabileceğiniz doğa harikasına ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en güzel gün batımını izleyebileceğiniz doyumsuz doğa harikasınada tanık olacaksınız. Aileniz ya da sevdikleriniz ile huzurlu, konforlu, güvenli ve ekonomik fiyatlarla tatil yaşabileceğiniz keyifli deneyim sunuyor.

Anı Motel’in odalarının tamamında klima, balkon, buzdolabı, mutfak ve gereçleri, saç kurutma makinası, uydulu tv, masa, sandalye, şemsiye, banyo ve gereçleri, yüksek hızda ve sınırsız Wi-Fihizmeti bulunuyor.

Anı Motel Çevre ve Mesafeler

Anı Motel, Avşa Yiğitler köyüne 1.4km., Altınkum plajına 1.7km., Mavikoy ve akvaryum koyuna 1.5km, Çınaraltı koyuna 3km., Manastır koyuna 700mt., Beyaz saray koyuna 2km uzaklıkta bulunuyor. Koylara otelin hemen yanında bulunan minibüs durağından hareket eden servisler ile ulaşabilirsiniz.

Anı Motel Hizmetler

Anı Butik Otel sabah kahvaltısı konseptiyle açık büfe zengin çeşit menü sunmaktadır. Standart odalarının tamamında klima, balkon, minibar, saç kurutma makinası, uydulu tv, masa, sandalye, şemsiye, banyo ve gereçleri, yüksek hızda ve sınırsız Wi-Fi hizmeti bulunuyor.

Anı Motel Fiyatlar

Deniz manzaralı, şık, konforlu ve teknolojik donanımlı odalarda tatil yapmak oldukça ekonomik. Anı Motel Fiyatları sezon dönemi içerisinde konaklayacak kişi sayısına ve kalacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatlar sabit olmayıp değişkendir. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için belirtilen telefon numaralarından iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Anı Butik Otel için Avşa'da Konum Bilgisi
Anı Butik Otel Tesis ÖzellikleriAnı Butik Otel Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ