Bortaçina Motel

Bortaçina Motel

Günlük

40,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel
Bortaçina Motel

Avşa Bortaçina Motel

Bortaçina Motel Ekonomik Fiyatlarla Aile Pansiyonu Hizmeti Vermektedir. Adanın . Aileniz ya da sevdiklerinizle keyifli tatil deneyimi geçirebileceğiniz keyifli ortam sunuyor. Adanın en güzel plajına sıfır.

Bortaçina Motel

Avşa adası‘nın aile yazlıkcı ve sakin mahallesi Angali mevkiinde bulunan motel aile pansiyonu olarak keyifli tatil deneyimi sunuyor. Geniş ve mutfaklı deniz manzaralı odaları balkonlu dizayn edilmiştir. Belde merkezine ve vapur iskelesine 2,4km. uzaklıkta bulunan motel ekonomik fiyatlar ile 2 kişi ve üzeri konaklama kapasiteli odalar sunmakta.

Çevre ve Mesafeler

Kasaba edasında tatil yapmak isteyenler için oldukça idealdir. Bortaçina Motel, Avşa Yiğitler köyü merkezine 1.4km, Altınkum plajına 1.6km., Mavikoy ve akvaryum koyuna 2.5km, Çınaraltı koyuna 2.5km., Manastır koyuna 1.7mt., Beyaz saray koyuna 1.2km uzaklıkta bulunuyor. Koylara otelin hemen yanında bulunan minibüs durağından hareket eden servisler ile ulaşabilirsiniz.

Hizmetler

Bortaçina Motel isteğe bağlı sabah kahvaltı menüsü sunmaktadır. Standart odalarının tamamında mutfak ve gereçleri, klima, balkon, buzdolabı, uydulu tv, masa, sandalye, şemsiye, banyo ve gereçleri, yüksek hızda ve sınırsız Wi-Fi hizmeti bulunuyor. Yiğitler köyünde motele ait Restoran ve Şarap evi hizmet vermektedir. Konuklarına özel ekstra indirim sağlanıyor.

Fiyatlar

Deniz manzaralı, şık, konforlu ve teknolojik donanımlı odalarda tatil yapmak oldukça ekonomik. Bortaçina Motel Fiyatları sezon dönemi içerisinde konaklayacak kişi sayısına ve kalacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatlar sabit olmayıp değişkendir. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için belirtilen telefon numaralarından iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Bortaçina Motel için Avşa'da Konum Bilgisi
Bortaçina Motel Tesis ÖzellikleriBortaçina Motel Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ