Avşar Apart

Avşar Apart

Günlük

180,00 TL'den

Başlayan Oda Fiyatları
0

Telefon: 0
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart
Avşar Apart

Avşa Avşar Apart

Avşar Apart Ekonomik Fiyatlarla Aile Pansiyonu Hizmeti Vermektedir. Bahçe içerisinde zengin çeşit kahvaltı ve yemek menüsü ile keyifli tatil deneyimi sunuyor.

Avşar Apart

Avşa adası‘nın aile yazlıkcı ve sakin mahallesinde bulunan apart aile pansiyonu olarak keyifli tatil deneyimi sunuyor. Geniş ve mutfaklı deniz manzaralı odaları balkonlu dizayn edilmiştir. Belde merkezine ve vapur iskelesine 800mt. uzaklıkta bulunan apart ekonomik fiyatlar ile 2 ila 4 kişilik odalar ve 6 kişi kapasiteli kiralık evler sunuyor.

Çevre ve Mesafeler

Kasaba edasında tatil yapmak isteyenler için oldukça idealdir. Vapur iskelesine ve çarşının tam ortasına 800mt., Avşa Yiğitler köyü merkezine 1.4km, Altınkum plajına 1.6km., Mavikoy ve akvaryum koyuna 2km, Çınaraltı koyuna 2.5km., Manastır koyuna 1.7mt., Beyaz saray koyuna 2.2km uzaklıkta bulunuyor.

Hizmetler

Avşar Apart isteğe bağlı sabah kahvaltı menüsü sunmaktadır. Standart odalarının tamamında mutfak ve gereçleri, klima, balkon, buzdolabı, uydulu tv, masa, sandalye, şemsiye, banyo ve gereçleri, yüksek hızda ve sınırsız Wi-Fi hizmeti bulunuyor.

Fiyatlar

Deniz manzaralı, şık, konforlu ve teknolojik donanımlı odalarda tatil yapmak oldukça ekonomik. Avşar Apart Fiyatları sezon dönemi içerisinde konaklayacak kişi sayısına ve kalacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle fiyatlar sabit olmayıp değişkendir. Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi için belirtilen telefon numaralarından iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Avşar Apart için Avşa'da Konum Bilgisi
Avşar Apart Tesis ÖzellikleriAvşar Apart Tesis Koşulları


ODA SEÇENEKLERİ