Avşa Adası Yiğitler Köyü Günlük Kiralık Evler mütevazi ve muhafazakar ailelerin tercihi Yiğitler mahallesinde kiralık villalar daireleri sizler için biraraya getirdik.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Günlük Kiralık Evler

Deniz manzaralı günlük kiralık dairelerden, bahçeli villara kadar geniş kiralık ağına ev sahipliği yapıyor. Günlük kiralık evlere talep nedeniyle birçok yazlıkçı ikinci dairesini mobilyalı olarak kiraya vermeye başlamıştır. Ekonomik fiyatlarla konforlu evler hizmetinize sunulmuştur. Günlük, haftalık, aylık veya sezonluk kiralayabileceğiniz bu evlerde fiyatlar konaklama gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Yiğitler köyünde her bütçeye ve tarzınıza uygun evler bulabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Günlük Kiralık Evler

Avşa Adası Yiğitler Köyü Günlük Kiralık Evler

Birbirinden güzel doğa içerisinde zeytinlikler arasında bahçeli villalar veya villa daireleri sizleri bekliyor. Avşa adası yiğitler köyü günlük kiralık evler arasında denize sıfır yazlıklardan, dağ evlerine kadar geniş yelpaze tatil fırsatları sunuyor. Şehir gürültüsünden bunalmış ve sıkılmışsanız Avşa Adası Yiğitler Köyü dinlemek için büyük fırsat sunuyor. Ekonomik fiyatlarıyla günlük kiralama yapabileceğiniz birçok alternatif kiralık ev seçeneği bulabilirsiniz. Avşa adası Yiğitler köyünün doğası bozulmamış güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda ünlü plajları da bulunuyor. Altınkum plajı en çok bilinen mehşur plajlardandır. Tatilcilerin bir çoğu Yiğitler köyüne altınkum plajını görmeye ve dinlemeye ziyarete gidiyorlar. Altınkum ‘da yeni açılan beach cafeler de ayrı bir tarz yaratmış. Doğa içinde tatil yaparken aynı zamanda eğlenceden ve merkezden uzak olmayacaksınız. Yiğitler köyünden Avşa adası merkezine iskelesine her 15 dakikada bir minibüs seferleri düzenleniyor.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Günlük Kiralık Evler arasında önerebileceğimiz bir kaç alternatifi sizler için hazırladık. Yiğitler köyünde huzurlu, sakin, konforlu ve evinizin rahatlığında tatil yapabileceğiniz Barış Suit, Ayşegül Apart gibi 1+1 , 2+1 ve 3+1 kiralık evler bulabilirsiniz. Avşa adası Yiğitler Köyü Otelleri Bahar Motel, Afissia Garden Hotel, Altınkum Tatil Konakları ve Şakar motel hizmetinizdedir. Yiğitler köyünde bulunan bu oteller havuzlu ve aquparklı ve aile işletmesidir. Yabancılık çekmeden güvenle, huzurla, konforla tatil yapabileceğiniz samimi işletmecilik anlayışı ile mutlu konuklar arasına katılın.