Avşa Adası Pansiyon Fiyatları en çok sorulan sorular arasında yer alıyor. Sizlerde tahmin edebiliyorsunuzdur. Bir yere tatile gitmeden önce mutlaka fiyat ve kalite araştırması yaparız. Bugün sizlere Avşa adası otel fiyatları, pansiyonları, motel ve günlük kiralık daire fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. Avşa adası pansiyon fiyatları 2017 sezonunda nasıl seyrediyor gözatalım.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları ve Özellikleri

Avşa adası’nda konaklama ücretleri ege ve akdeniz bölgelerine göre oldukça düşük fiyatlarla seyiretmektedir. Güney pansiyonlarında yaz ve kış mevsiminde fiyatlar genellikle 60 ile 80 tl kişi başıdır. Avşa adası’nın fiyatları daha düşüktür. Düşük olma nedeni ise kara bağlatısının olmamasından kaynaklanmaktadır. Herhangi bir kalite düşüklüğü veyahut deniz kirliliği nedeniyle fiyatlar düşük değildir.

Avşa adası pansiyon fiyatları 2017 sezonunda tahminen kişibaşı 35-40, 3 kişilik odalar 100 ile 120 tl arasından başlayan fiyatlarla devam edecektir. Kahvaltı dahil sistemlerinde bu sene beklenen fiyat denize sıfır olan konaklama mekanlarında kişi başı 60-70, 3 kişilik oda için 200 tl civarında olması ön görülüyor.

Gecelik 25 liraya pansiyonlarda bulunabiliyor aslında. Denize 300 ve üzeri metre mesafede yer alan pansiyonlar çoğu zaman indirim yapıyor. Avşa sahil bandında yer alan pansiyonlar daha fazla rağbet gördüğü için arka taraflar biraz daha boş kalabiliyor. Yoğunluk durumuna göre fiyatlar yükselebiliyor veya düşebiliyor. Durum böyle olunca pazarlığada kapı açılmış oluyor. 5 gün ve üzeri konaklamalarda genellikle fiyatlarda ikram yapılıyor. Çok katı kuralları olmayan Avşa Pansiyonlarında pazarlık yapılabiliyor.

Avşa Adası Otelleri ve Fiyatları

Avşa adası otel fiyatları gecelik bir kişi için 80 liradan başlayıp 120 liraya kadar yükselebiliyor. Yarım pansiyon hizmeti ile sabah ve akşam yemeği veren oteller arasında avşa adası havuzlu otellerde yer alıyor. Avşa adası Yiğitler köyü ve Avşa merkezinde yer alıyor. Yiğitler köyündeki oteller genellikle özel havuzlu ve yarım pansiyon usülü ile çalışmaktadır. Yiğitler köyündeki avşa adası havuzlu otellerinden bazıları : Afissia Garden Hotel, Bahar Motel, Şakar 2 Motel, Altınkum Tatil Konakları olmak üzere 4 otel sayabiliriz. Avşa merkezli otellerden bazıları : Çınar Otel, Otel Beyazsaray, Akvaryum Otel, Otel Avşa, Konak Otel keyifli tatil seçenekleri sunuyor. Otel fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere http://www.avsasitesi.com/avsa-adasi-otelleri-ve-fiyatlari linkinden ulaşabilirsiniz.

Avşa Pansiyon Fiyatları 2017 Avşa adası pansiyon, otel, motel ve günlük kiralık daire fiyatlarını sizler için araştırdık. Avşa adası pansiyon fiyatları 2017 sezonunda nasıl seyredecek tahmin yürütelim.

Avşa Pansiyon Fiyatları

Avşa adası’nda konaklama ücretleri ege ve akdeniz’e göre oldukça düşük fiyatlarla seyiretmektedir. Güney pansiyonlarında yaz ve kış mevsiminde fiyatlar genellikle 60 ile 80 tl kişi başıdır. Avşa adası’nın fiyatlarının düşük olma nedeni ise kara bağlatısının olmamasından kaynaklanmaktadır. Herhangi bir kalite düşüklüğü veyahut deniz kirliliği nedeniyle fiyatlar düşük değildir.

Avşa adası pansiyon fiyatları 2017 sezonunda tahminen kişibaşı 35-40, 3 kişilik odalar 100 ile 120 tl arasından başlayan fiyatlarla devam edecektir. Kahvaltı dahil sistemlerinde bu sene beklenen fiyat denize sıfır olan konaklama mekanlarında kişi başı 60-70, 3 kişilik oda için 200 tl civarında olması ön görülüyor.