Haberler

Sitemizden Haberler

Avşa Adası Kumsal Suit Yorumları

Avşa adası Kumsal Suit

Avşa adası aile yazlıkcı kesiminde deniz manzaralı, denize 50 metre yürüme mesafesinde, önü açık ve plaja cepheli kiralık 3 oda 1 salon, 1 oda 1 salon ve 1 oda şeklinde müstakil daire ve villa odaları misafirleri için özenle süslenmiştir. Konum itibariyle aile kesiminde yer alması çocuklu aileler için harikadır. Villa’ya ait özel geniş arka bahçesinde çocuk alanıda bulunmaktadır. Aynı zamanda akşam yemekleri için mangal yapabileceğiniz alanada yer verilmiştir.

En sık kimler tercih ediyor ?
Kumsal Suit’i evli veya bekâr herkes tercih ediyor. İki yaşam tarzınada uygun ortam sunan Kumsal Suit çocuklu aileleri baz alarak geniş bir bahçeye ve oyun alanına yer verdiği gözlere çarpıyor. Fiyat açısından otel konforunu aratmayan daireler ve odalar otel odalarından daha uygun fiyatlı konaklama imkanı sağlarken, aileniz ile birarada tatil geçirme fırsatınıda yakalamış oluyorsunuz. Dairelerde minimum 1, maksimum 6 kişi kalabilirsiniz.

Ada iskelesine, merkezine diyebileceğimiz alana 900 metre, yaklaşık yürüyerek 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Villa’nın hemen yanıbaşında alışveriş marketi ve minik pazar tezgahlarıda bulunuyor.

Sezon başı ve sonunda fiyatlarda indirim sağlanıyor
Özellikle Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim aylarında olmak üzere büyük fiyat indirimi yapılmakta. Fiyatlar hemen, hemen sezon içine göre %50 e kadar geriliyor.

Ödeme Türü : Nakit

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir