Avşa Adası Kadınlar Plajı tabiatın güzelliği ile etrafı çevrilidir ve hiç kimsenin göremeyeceği şekilde doğa harikasıdır. Tabiat ana’nın hanımefendilere rahatça denize girebilmeleri için hediyedir adetâ. Böylesi doğal güzelliğe sahip olan Avşa Adası kapalı hanımefendilerimizin tercih ettiği yer haline geliyor. Kadınlar Plajı sakin, sessiz ve huzur dolu kuytu bir koydur. Hanımefendilerimiz rahatlıkla eğlenebiliyor ve tatillerinin keyfini çıkartıyorlar. Plajın ilgi çekici olmasının diğer yanı ise kamuya açık ve ücretsiz olmasıdır. Masmavi rengi ve akvaryum gibi berrak suyu ile Avşa Adası’nın en güzel koylarından birindedir.

Avşa Adası Kadınlar Plajı 3 Dakika Uzaklıkta

Kadınlar Plajı Avşa Adası Yiğitler Köyüne (Araplar) arabayla 3 dakika, yürüyerek 15 dakika civarında sürmektedir. Adanın farkı koylarıda bulunmaktadır. Altınkum Yiğitler Plajı, Tavşanlı Plajı ve Karadut Plajı gibi farklı birbirinden güzel doğa harikası plajları ve koyları bulunuyor. Avşa Adası herkese hitap eden bir tatil beldesidir. Eğlenceyi sevenlerden tutun sakinlik isteyenlere kadar birçok farklı alternatifler sunar. Sizleride Avşa Adası’nın doğal güzelliklerini görmeye davet ediyoruz.

Yiğitler Köyü Kadınlar Plajı’nın Çevresindeki Tesisler

Tatil beldelerinde nadiren kadınlar plajı bulunur. Denize rahatça girmek ve güneşlenmek için gittiğiniz plajın çevresinde yakın konaklama tesisleri olmasını isteyeceksinizdir. Hele ki çocuklarınız varsa denizden sonra mutlaka yorulacak ve dinlenmek isteyeceklerdir. Güneşin verdiği sıcaklık nedeniyle istirahate çekilmekte fayda var. Kafelerde vakit geçirmek oldukça pahalıya gelecektir. Hâlbuki kafelerde geçirilen vakit ve harcanan paralar yerine konforlu otel, pansiyon veya günlük kiralık ev tercih edebilirsiniz ki böylece konaklama imkanıda doğmuş olacaktır. Avşa Adası’nın keyifli aile ortamı sunan tesisleri bu durumda sizlere ev sahipliği için hazır bulunuyor. Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde faaliyet gösteren oteller özel havuzlu ve yarım pansiyon sistemiyle hizmet veriyor. Pansiyon ve motel gibi tesislerin odalarında özel mutfak bulunuyor. Her odaya özel olan mutfak ve malzemeleri , banyo , uydulu tv, balkon, klima gibi eşyalar yer alıyor. Küçük oda ev gibi düşünebilirsiniz. Hem ekonomik hemde çok huzurlu yerlerdir.

Kadınlar Plajına Yakın Pansiyon ve Oteller

  1. Bahar Motel (AQUPARK HAVUZLU) Web Sayfası
  2. Altınkum Tatil Konakları (HAVUZLU) Web Sayfası
  3. Afissia Garden Otel (HAVUZLU) Web Sayfası
  4. Sevim Apart müstakil mutfaklı apart odalar ile hizmetinizde.
  5. Ok Apart bahçe katı olmak üzere 3 katlı tesistir. Müstakil odalar ile konforu ekonomik fiyatlarla sunuyor.

Saymakla bitiremediğimiz Yiğitler Köyü Pansiyonlarını  sitemizdeki ilanlardan bulabilirsiniz.