Yaz Sezonunun Sonuna Geldik

Yaz Sezonunun Sonuna Geldik. Bol güneşli ve uzun günleri geride bıraktığımız şu günlerde okullarında açılmasına günler kala Avşa Adası yavaş, yavaş artık hareketliliğini yitirmeye başladı. Yaz Sezonunun Sonuna Geldik Artık Okul Zamanı Bol güneşli ve sıcak hava artık yurdumuzu yavaş, yavaş terk etmeye başladığı bu günlerde ada’da hakeretlilik azaldı. 2017 yaz sezonunda tatilcilerin doyasıya eğlendiği […]

Yaz Sezonunun Sonuna Geldik. Bol güneşli ve uzun günleri geride bıraktığımız şu günlerde okullarında açılmasına günler kala Avşa Adası yavaş, yavaş artık hareketliliğini yitirmeye başladı.

Yaz Sezonunun Sonuna Geldik Artık Okul Zamanı

Bol güneşli ve sıcak hava artık yurdumuzu yavaş, yavaş terk etmeye başladığı bu günlerde ada’da hakeretlilik azaldı. 2017 yaz sezonunda tatilcilerin doyasıya eğlendiği Avşa Adası tatilinin sonuna doğru geldik. Konserlerin ve etkinliklerin eksik olmadığı bir yaz sezonu geçirdik. Marmara Adalar Belediyesi Başkanı’nın Avşa Adası’na katkıları çok büyüktü. Adanın çevre düzenlemelerinden, alt yapısına kadar heryer yenilenmişti. Bu sene Avşa’ya gelen tatilciler yenilikleri görünce çok hoşlarına gitti. Avşa adası pansiyonları’da sezonu dolu geçirdikleri için gayet mutlu bir şekilde sezonu kapatmaya hazırlanıyor.

Okullar Açılıyor Seferler Azaldı

2017-2018 Okul sezonun açılmasına az kaldı. İstanbul İDO ve Tekirdağ seferleri azaltıldı. İDO 15 Ekim 2017 tarihine kadar haftada bir kez İstanbul Avşa Adası Seferi düzenleyecek.

İDO Seferleri Haftada 1 Güne Düşüyor

Yaz sezonunun sonuna gelmemiz ile birlikte feribot seferleride azaldı. İDO İstanbul – Avşa adası seferlerini haftada birgün olmak üzere İstanbul’dan Cuma Avşa Adası’ndan ise Pazar günleri olmak üzere tek sefere indiriyor. İDO Avşa Adası Kış Tarifesi Seferleri 20 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek. Oluşabilecek sefer değişiklikleri nedeniyle lütfen 0850 222 44 36 telefon numaralı İDO ÇAĞRI Merkezinden bilgi alınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir