İstanbul Avşa Adası İDO Kış Tarifesi ve Eylül Ayı Feribot Seferleri

İstanbul Avşa Adası İDO Kış Tarifesi ve Eylül Ayı Feribot Seferleri . Bostancı ve Yenikapı iskelesinden Avşa adasına sefer düzenleyen feribot firması İDO kış tarifiyesine geçti. Eylül ayının sonuna geldiğimiz bu günlerde yaz sezonuna veda etmeye de başladık. Artık yavaş, yavaş deniz otobüsü ve diğer feribot seferleride seferlerini azaltarak kış tarifesine geçmeye başladı. Haftaiçi ve […]

İstanbul Avşa Adası İDO Kış Tarifesi ve Eylül Ayı Feribot Seferleri . Bostancı ve Yenikapı iskelesinden Avşa adasına sefer düzenleyen feribot firması İDO kış tarifiyesine geçti.

Avşa Adası Feribot Seferleri
Avşa Adası Feribot Seferleri

Eylül ayının sonuna geldiğimiz bu günlerde yaz sezonuna veda etmeye de başladık. Artık yavaş, yavaş deniz otobüsü ve diğer feribot seferleride seferlerini azaltarak kış tarifesine geçmeye başladı. Haftaiçi ve haftasonu hergün en az 3 sefer yapan ulaşım firmaları seferlerini kış tarifesi boyunca hafta 1 ya da 2 kereye düşürüyor.

İstanbul Avşa Adası İDO Kış Tarifesi ve Eylül Ayı Feribot Seferleri

İstanbul Deniz Otobüsleri’nden yapılan açıklamaya göre Avşa adası’na hergün yapılan seferler kısıtlanarak haftada 1 güne düşürüldü. 2018 yaz sezonuna kadar bugünden itibaren herhafta ‘Cuma’ günü, İstanbul hareketli Avşa adası seferini sağlayacak. Avşa’dan dönüşler ise her ‘PAZAR’ günü tek sefer olarak devam edecektir.

Bileti Erken Al İndirimi Kazan

İDO geçtiğimiz yıllarda promosyonlu biletleri satışa çıkartmıştı. İlk zamanlarda tepki gören fiyatlar daha sonra daha uyguna dönüştü. Erken bilet alımlarında İDO Bilet Fiyatlarında %50 e varan ‘PROMOSYON‘ indirim sağlıyor. En az 10 ve 15 gün önceden seyahat etmek istediğiniz noktaya bilet aldığınız taktirde 35 liraya kadar düşen fiyatlarla bilet bulabilirsiniz. Son dakika alınan biletlerde ise ‘ECONOMY‘ sınıfına girerek 70-80 TL’den satışa çıkartılıyor.

İDO İstanbul Avşa Adası Eylül Seferleri

İDO bu haftasonu Avşa’ya iki sefer düzenliyor. Web sitesinden alınan bilgiye göre 22 Eylül Cuma günü 18:45 kalkışlı ve 23 Eylül Cumartesi günü sabah 09:00 saatli seferleri bulunuyor. Bilet fiyatları ise 50 liradan satışa çıkartılmış.

İDO Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Bilet satın almak veya rezervasyon yaptırmak için 0850 222 44 36 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir