Temel Motel

Denize Sıfır Aile Pansiyonu

Temel Motel Avsa adası Değirmenardı aile yazlıkçılar muhitinde bulunan Temel Motel denize sıfır olarak konumlanmıştır. Odaları deniz manzaralı değildir Ancak denize sıfır konumdadır. Avşa Adası’nda huzurlu ve güvenli tatilde ne yemeği için ekonomik fiyatlarla hizmetinizdedir.

Temel Motel Denize Sıfır

Temel Motel 2002 yılında faaliyete geçmiştir 2017 yılı itibariyle revize edilerek yenilenmiştir.

Tüm odalarında standart olarak mustakil mutfak, mutfak gereçleri set üstü ocak sıcak su buzdolabı balkon masa sandalye şemsiye bulunmaktadır. İki 3 ve 4 kişi kapasiteli odalarla hizmetinizdedir. Odalarda genellikle bir çift kişilik veya iki tek kişilik yatak bulunmaktadır. 4 kişilik odalarda ise bir çift ve 2 tek kişilik yatak olmak üzere Dizayn edilmiştir.

Yürüyerek Avşa adası merkezine ve vapur iskelesine 10 dakika mesafededir. BİM Markete 2 dakika Çarşı girişine ise 5 dakika gibi kısa bir mesafede bulunuyor.

Şehir gürültüsünden ve kalabalığından uzak aile kesiminde tatil planlayanlar için ekonomik fiyatlarla müstakil konforlu ve güvenli Apart Odalar sizleri bekliyor.

Temel Suit – 1+1 Günlük Kiralık Evler

Avşa adası iskele meydanının arka sokağında denize 50 metre uzaklıkta 1 oda 1 salon 60 m2 genişliğinde mobilyalı 5 kişi kapasiteli günlük kiralık yazlık daireler.

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10940 Balıkesir TR
Get directions