Korsan Motel

Denize ve Plaja Sıfır

Korsan Motel Avşa Adası Değirmenardı Mevkii nde denize sıfır iki buçuk katlı, alt katı Cafe Restaurant olarak hizmet veren konaklama tesisi.

Kumsal motelin özel güneşlenme alanı bulunmaktadır. Denize karşı içeceklerinizi yudumlar yemeklerinizi yerken veya güneşlenirken kitap okurken keyifli tatil yaşayabilirsiniz. Özel güneşlenme alanımızda şezlong dan kalkmadan kafemizden içecek ve yiyecek siparişi verebilirsiniz.

Korsan Motel Avşa Adası Denize Sıfır Odalar

Cafemiz ve güneşlenme alanımızda slow pop müzik çalınmaktadır. Tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için tüm olanaklarımızı sunuyoruz.

Oda Özellikleri

8 odalı işletmemizde 4 odamız deniz manzaralı ve denize sıfırdır. Odalarımızda mutfak ve malzemeleri buzdolabı uydulu televizyon komidin gardrop ortopedik yatak banyo balkon masa sandalye ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır.

Ailecek veya çift olarak tatile çıkmayı düşünüyorsanız denize sıfır en çok tercih edilen tesislerden bir oğlan korsan nitelikli tercih edebilirsiniz.


Motel in önü plaj olup çevresi aile kesimidir. Bu nedenle plaj daha sakin ve huzurludur. 300 metre ileride Deniz su sporları hizmeti veren işletme bulunmaktadır. Kano deniz bisikleti jet ski ve Muz gibi çeşitli etkinliklere katılabilirsiniz.

Korsan motel Avşa Adası iskelesine 10 dakika markete 2 dakika çarşıya 5 dakika barlara ve diskoya 15 20 dakika kadar yürüme mesafesinde bulunur.

Rate and write a review

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10940 Balıkesir TR
Get directions
Sürekli Açık