Avşa Yalı Apart

Avşa Yalı Apart Ada’nın aile yazlıkçı ve en nezih semtinde yer almaktadır. Denize sıfır cephesi ve 2.5 katlı modern villa-pansiyon hizmeti vermektedir. Villa’nın 1. ve çatı katını haftalık ve daha fazla konaklama için kiralayabilirsiniz.  Ailecek birarada olmak isteyenler için harika bir villa pansiyon modeli. Bahçesinde mangal yakabileceğiniz dilediğiniz zaman bahçeyi ve terasını kullanabileceğiniz harika bir […]

Avşa Yalı Apart Ada’nın aile yazlıkçı ve en nezih semtinde yer almaktadır. Denize sıfır cephesi ve 2.5 katlı modern villa-pansiyon hizmeti vermektedir. Villa’nın 1. ve çatı katını haftalık ve daha fazla konaklama için kiralayabilirsiniz.  Ailecek birarada olmak isteyenler için harika bir villa pansiyon modeli. Bahçesinde mangal yakabileceğiniz dilediğiniz zaman bahçeyi ve terasını kullanabileceğiniz harika bir ortam.

180 derece deniz manzarası ile adeta büyüleyici bir atmosfer. Gün batımını izlemeye doyamayacağınız gibi akşam yemeklerinizide terasta denize karşı yemek bir başka keyif verecek. Avşa adası’na gelirseniz mutlaka bu villa ziyaret etmenizi öneririm. Bir sonraki gelişinizde size ap-ayrı bir fikir sağlamış olacaktır. Çünkü bu tarzdaki villalar avşa’da pek nadir olarak kiralanıyor.

Puanlama 5 üzerinden 5* olarak villalar arasında en iyi içine girmeye hak kazanıyor.

Avşa yalı apart yorumları

  1. Denize Sıfır
  2.  Hijyenik
  3. Mobilyalı
  4. Beyaz Eşyalı
  5. 4 ve 6 Yatak Kapasitesi
  6. Müstakil
  7. Bahçeli

Merkeze yakın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir