Avşa Altınkum Tatil Konakları Yorumları

Avşa Altınkum Tatil Konakları Yorumları Otelde konaklayan misafirlerin yorumlarını okuyabileceğiniz ve yorum yapabileceğiniz otel yorum sayfasıdır. Otel yorumları çok önemlidir. Yeni konuklara otel hakkında gerçek bilgileri doğrudan yansıtır. Avşa Altınkum Tatil Konakları Hakkında Ne Düşünüyorlar ? Seçilmiş Yorumlar Merhaba ben Sevim, Altınkum tatil Konakları nda ailece çocuklarımızla kaldık. Çocuklarımız ve biz harika vakitler geçirdik özellikle […]

Avşa Altınkum Tatil Konakları Yorumları Otelde konaklayan misafirlerin yorumlarını okuyabileceğiniz ve yorum yapabileceğiniz otel yorum sayfasıdır. Otel yorumları çok önemlidir. Yeni konuklara otel hakkında gerçek bilgileri doğrudan yansıtır.

Avşa Altınkum Tatil Konakları Hakkında Ne Düşünüyorlar ?

Seçilmiş Yorumlar

Merhaba ben Sevim, Altınkum tatil Konakları nda ailece çocuklarımızla kaldık. Çocuklarımız ve biz harika vakitler geçirdik özellikle bir havuz Çok temizdi personel çok ilgiliydi. Odalar da bir o kadar kaliteli konforluydu. Hijyen bakımından hiç tereddüt etmeyin. Titiz de çok önemli gidiyor gayet keyifli ortam. Yiğitler ve Altınkum Plajı’na yakın olması da ekstra bir avantajdı. Avşa Adası’na minibüs ile 4 dakika gibi kısa bir sürede ulaştık. Otelin çevresinde marketlerde bulunuyordu. Yiğitler merkezinden alışverişinizi rahatlıkla yapabilir ve otele dönebilirsiniz. Her şey için Altınkum Konakları’na teşekkür ederiz.

Sayfamıza Otel ile ilgili yorum yazın, sizin de seçilmiş yorumunuz sitemizde yayınlansın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir