Avşa Adasında Pop Konserleri Hız Kesmedi

Avşa Adasında Pop Konserleri Hız Kesmedi. 2017 Yaz Sezonunda Avşa Adası’nda Etkinlikler ve Konserlerin Ardı Arkası Kesilmedi. Ünlü Pop Şarkıcıları Aleyna Tilki, Soner Sarıkabadayı ve diğer ünlüler canlı performans konser verdi. Avşa Adasında Pop Konserleri Hız Kesmedi Canlı Performans! Canlı performans ile konser veren Aleyna Tilki ve Sonersarıkabadayı Avşa Adası tatilcilerinden ve fanlarından tam not […]

Avşa Adasında Pop Konserleri Hız Kesmedi. 2017 Yaz Sezonunda Avşa Adası’nda Etkinlikler ve Konserlerin Ardı Arkası Kesilmedi. Ünlü Pop Şarkıcıları Aleyna Tilki, Soner Sarıkabadayı ve diğer ünlüler canlı performans konser verdi.

Avşa Adasında Pop Konserleri Hız Kesmedi Canlı Performans!

Canlı performans ile konser veren Aleyna Tilki ve Sonersarıkabadayı Avşa Adası tatilcilerinden ve fanlarından tam not aldı. Avşa’da bir gece klubünde sahne alan Soner Sarıkabadayı çok sevilen popüler şarkılarını sevenleriyle seslendirdi. Gecenin karanlığına ışık tutan beyaz kıyafeti ile gözleride doldurmayı ihmal etmedi. Sevilen şarkıcı Soner Sarıkabadayı konsere katılanlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyide ihmal etmeyerek sevimli pozlar verdi.

Aleyna Tilki Avşa’yı Salladı

30 Ağustoz Zafer Bayramı Kutlamaları için düzenlenen açık hava konserinde Aleyna Tilki sevenleriyle buluştu. Avşa adası iskelesinde düzenlenen etkinlik nedeniyle binlerce kişi konsere akın etti. Canlı performans ile şarkılarını söyleyen Aleyna Tilki’ye binlerce kişi hepbir ağızdan eşlik ederek Zafer Bayramını kutladı. Konserin ardından ellerinde Türk Bayrakları ile ada turu yapan tatilciler sevinç ve gururla Zafer Bayramımızın yıl dönümünü kutladı. Konserinin ardından Aleyna Tilki kaldığı Ciner Hotel’e dönerek istirahate çekildi. 2 Gün boyunca Avşa Adası’nda tatil yapan Aleyna Tilki Avşa’yı çok sevdiğini her yaz geleceğini vurgulayarak adadan ayrıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir