Avşa Adası Sahibinden Kiralık ve Satılık

Avşa Adası Sahibinden Kiralık ve Satılık Otel Pansiyon Motel Apart Yazlık Ev Villa Dükkan Ofis Avşa adası’nda sahibinden kiralık veya satılık birçok alternatif yazlık ev bulmak mümkün. Merkezde veya merkezden biraz uzak mesafelerde doğa ile içiçe yahut denize sıfır konumlu mülkler. Avşa Adası Sahibinden Sezonluk Kiralık Sahibinden Avşa Adası Sezonluk Kiralık Ev mi arıyorsunuz o […]

Avşa Adası Sahibinden Kiralık ve Satılık Otel Pansiyon Motel Apart Yazlık Ev Villa Dükkan Ofis

Avşa adası’nda sahibinden kiralık veya satılık birçok alternatif yazlık ev bulmak mümkün. Merkezde veya merkezden biraz uzak mesafelerde doğa ile içiçe yahut denize sıfır konumlu mülkler.

Avşa Adası Sahibinden Sezonluk Kiralık

Sahibinden Avşa Adası Sezonluk Kiralık Ev mi arıyorsunuz o halde doğru yerdesiniz. Denize ve plaja sıfır, şehir gürültüsünden uzak ve aile muhitinde çevresi villalardan oluşan kesimde harika 1+1 ve 3+1 yalı daireleri. Daireler deniz manzaralı ve muhteşem gün batımı eşliğine ev sahipliği yapıyor. Türkiye’de nadir bulunan plaj üzerinde bulunan yazlık evlerden birkaç tanesi arasına girebilmeyi başaran özelliklerde ki evler sezonluk tatil imkanları sunuyor. Avşa adası sahibinden sezonluk kiralık evleri hiçbir aracılık veya komisyon ödemesi yapmadan sahibinden kiralayabilirsiniz. Sezonluk evlerden bazılarını sizler için derledik. Aradığınız avşa adası kiralık evleri bulabileceğiniz tatil evi siteside http://www.avsaadasikiralikevler.com olacaktır. Sitede birçok kiralık yazlık ev ilanı bulabilir ve aracılıksız kiralayabilirsiniz.

Avşa Adası Sahibinden Satılık

Avşa adası’nda ticaret yapmayı düşünenler içinde sahibinden satılık otel ve pansiyon ilanlarını derledik. Sizler için araştırdığımız avşa adası satılık pansiyonlarına beraber gözatalım. Ada pansiyonları deniz kıyısında konumlanmış , bakımlı , teknolojik donanımlı tesislerdir. Sezonluk pansiyon kiraları tesisin özelliklerine , oda ve yatak kapasitesine göre değişiyor. En taban fiyattan baz alarak izah etmeye çalışalım. Denize sıfır 8 odalı ve 20 yataklı pansiyonun sezonluk yani 3 aylık kira bedeli 15-20 bin tl gibi rakamlardan başlıyor. Denizden biraz daha uzak mesafelerde bulunan kiralık pansiyonlar da 8 ile 10 bin tl arasında bulunabiliniyor. Oda sayısı ve kapasite artıkça bu rakamlar daha da yukarı çıkabilmekte. Şöyle de özetleyebiliriz taban fiyat 8 tavan fiyat ise 50 bin lira civarında olabiliyor.

  1. Yalı Apart, Denize ve Plaja sıfır emsalsiz konumda harika yalı daireleri 0533 722 25 24
  2. Güneş Yalı, Denize ve Plaja sıfır 3+1 ful mobilyalı sezonluk kiralık daireler.
  3. Sevnur Villa, Denize 100mt uzalıkta , deniz manzaralı ve müstakil bahçeli dubleks villa.
  4. Rojin Villa, Sahibinden kiralık2+1 mobilyalı  denize 100 mt. uzaklıkta bahçeli 2 katlı dubleks villa.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir