Avşa Adası Kurban Bayramı Otelleri 2018

Avşa Adası Kurban Bayramı Otelleri 2018 yaz sezonunu yoğun bir kalabalıkla karşılayacak. Ağustos ayının ilk haftasında Kurban Bayramı için rezervasyonları incelediğimizde yüzde yetmiş oranında yoğunluk gözükmektedir. Eylül ayında Avşa en güzel dönemini yaşar. Genellikle Ev sahipleri Eylül ayını iple çekmektedir. Sonbahar mevsimi adada bir başka yaşandığı için Ev sahipleri ve adaya sk tatile gelen misafirler tarafından […]

Avşa Adası Kurban Bayramı Otelleri 2018 yaz sezonunu yoğun bir kalabalıkla karşılayacak. Ağustos ayının ilk haftasında Kurban Bayramı için rezervasyonları incelediğimizde yüzde yetmiş oranında yoğunluk gözükmektedir.

Eylül ayında Avşa en güzel dönemini yaşar. Genellikle Ev sahipleri Eylül ayını iple çekmektedir. Sonbahar mevsimi adada bir başka yaşandığı için Ev sahipleri ve adaya sk tatile gelen misafirler tarafından tercih edilir.

Avşa Adası Kurban Bayramı Otelleri 2018 Açık Oteller

sezonunda tamamı hizmete açıktır. Oteller dışında günlük kiralık evler pansiyonlar ve benzeri işletmelerde faaliyettedir.

Kurban Bayramı için erken rezervasyon yaptırmanız da fayda vardır. Birçok işletme de erken rezervasyonla indirim yapılmaktadır.

Bayram tatili için tüm deniz otobüsü biletleri tükendi

10 günlük bayram tatilini Avşa adasında geçirmek isteyen vatandaşlar biletleri tüketti. Avşa seferi yapan İstanbul Deniz Otobüslerinde bayram tatili için biletler tükendi. 2017 Bayram tatilinde yoğun ziyaretçi akınına uğrayacak olan Avşa Adası bu sezon 230 bin kişiyi ağırlayacak. Tüm tedbirler alındı. Geçtiğimiz yıllarda adada kıtlığa varan tüketim yaşanmıştı. Fırınlarda ekmek kalmamış ve market rafları tamamen boşalmıştı. Bu sene tüm tedbirler alınarak en üst düzeyde gıda ve su takviyesi yapıldı.

Kum Otel denize sıfır

Çınar Otel denize sıfır

Ayakta Otel denize 100 metre

Tanz Otel denize 100 metre

Aysu Apart denize sıfır

Korsan Motel denize sıfır

Yukarıda belirtilen işletmeler Erken rezervasyonda indirim yapmaktadır Bilgilerinize önemle arz eder iyi tatiller dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir