Avşa Adası 10 Günlük Bayram Tatiline Hazır

Avşa Adası 10 Günlük Bayram Tatiline Hazır Kurban Bayramı tatili 10 güne çıkartılmasıyla Marmara Denizi’nde bulunan Gözde Turizm merkezlerinden Avşa adası turizmcileri tarafından sevinçle karşılandı Avşa otelleri motelleri Apart ve pansiyonlar Derneği Başkanı Akın Bey adada tatil öncesi Bir Sessizlik olduğunu ancak rezervasyon anlamında telefonların devamlı geldiğini ve rezervasyonları yapıldığını söyledi. Tatilde ciddi bir kalabalık […]

Avşa Adası 10 Günlük Bayram Tatiline Hazır Kurban Bayramı tatili 10 güne çıkartılmasıyla Marmara Denizi’nde bulunan Gözde Turizm merkezlerinden Avşa adası turizmcileri tarafından sevinçle karşılandı Avşa otelleri motelleri Apart ve pansiyonlar Derneği Başkanı Akın Bey adada tatil öncesi Bir Sessizlik olduğunu ancak rezervasyon anlamında telefonların devamlı geldiğini ve rezervasyonları yapıldığını söyledi. Tatilde ciddi bir kalabalık bekliyoruz Rezervasyonlarımız şimdiden %100 e ulaşıyor başladı. Marmara Adalar Belediyesi Başkanı Aksoy durma şöyle bir açıklama getir de şu an Marmara adasında oteller ve pansiyonlar %100 doluluğa ulaştı biz Hazırız misafirlerimizi bekliyoruz tahmini 230 bin kişiyi ağırlayacağı vurguladı.

Avşa Adası 10 Günlük Bayram Tatiline Hazır

Avşa Adası 10 Günlük Bayram Tatiline Hazır Marmara Denizi’nde bulunan Gözde Turizm merkezlerini Avşa adasındaki konaklama Tesisleri Kurban Bayramı tatili mi 10 güne çıkartılmasını sevinçle karşıladı.

Avşa adası otel motel Pansiyon Apart Pansiyon ciler Derneği Başkanı Metin Akın yaptığı Bir açıklamada Marmara Denizi’nin ortasında bulunan Gözde tatil beldelerinden biri olan Avşa Adası’nda Turizm tesislerinin bu sezob yüzünün güldüğünü söyledi.

Avşa Adası 10 Günlük Bayram Tatiline Hazır Kurban Bayramı tatili uzamasının rezervasyonları büyük olan da hareketlendirdi hurda kıyametin Akın rezervasyonu baktığımızda kağıdı ki Bütün oteller pansiyonlar apartlar neredeyse de olmuş durumda Mevcut durumda Aralık tatil öncesi bir hareketsizlik var. Ancak tatilciler sürekli olarak otelleri motelleri arayarak fiyat bilgisi ve boş yer soruyor. Kurban bayramında ciddi tatilci akını bekliyoruz. Avşa adası pansiyonları nın rezervasyonları neredeyse tamamen doldu. %90 oluşan rezervasyonlar Kurban Bayramına 3 gün kala tamamen tükenmiş olacak .

10 gün tatil demek turizmciler için beş gün geceleme demek Geçen Ramazan Bayramı da yaklaşık 81 kişi ağlamıştı bu bayram 100.000 yaklaşımı bırakan hep beraber göreceğiz Bu 100 bin kişinin 65 bini bizim için çok önemli çünkü yatılı kalacaklar. Bu bütün Turizm bölgelerine olumlu yansıyacak Erdek Tekirdağ Balıkesir Bursa’dan günübirlik gelenler çok oluyor bayramda da olmasını bekliyoruz adam seni çok istanbullar tercih ediyor sonra Trakya Bölgesi’ndeki iller odamızın yüzde sekseni İstanbul oluşturuyor . Avşa adası olarak tatil için tüm hazırlıklar tamam.

Marmara Adalar Belediye Başkanı Aksoy alırdık turizmciler turistin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermeyi amaçladıklarını ifade ve şunları kaydetti
Avşa adası plajları meşhurdur. Bu yüzden karşıya gelen tatilci bir dahaki sezon tekrar yine geliyor. Mesela Afro büyük kum Karadut ve Altınkum plajları, İstanbul’lular tarafından çok tercih ediliyor. Plajların diğer bir çekiciliği ise Avşa Adası Kadınlar Plajı olması ve sadece hanımların girebilmesi oluyor. Plajın etrafı duvarla çevrili bir şekilde kapalıdır Bu nedenle daha rahat denize girip güneşlenebiliyorlar. Ayrıca Avşa adası sahil bantlarında çevre düzenlemeleri tamamen yenilenerek cafeler yürüyüş yerleri terminaller modernleşti.

2017 tatilin tatilcileri aldığı turizmcilere geleceğini dile getiren Aksoy şu an Marmara adasında oteller pansiyonlar %100 doluluğa ulaştığını ifade ederek biz hazırız misafirleri bekliyor bekliyoruz tahmini 260 bin kişiyi ağırlayacağız seklinde açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz senelerde Bayram yoğunluğundan dolayı adada neredeyse kıtlık olmuştu. Avşa Adası’nın gelen tatilcilerin akımından bolu’yu fırınlarda ekmek kalmamış marketleri rafları boş almıştı. 2017 sezonunda böyle bir durumda bir daha karşılaşılması için gerekli tedbirler alınarak depolama ve stoklma hazırlıkları yapıldı.

Avşa adası pansiyonları

Avşa adası pansiyonları ekonomik aynı zamanda konforlu tatil deneyimi sunuyor. Deniz kenarında konumlanmış pansiyonların coğu kahvaltı dahil denize, plaja sıfır ve deniz manzaralı özel odalarla hizmet veriyor. Avşa adası pansiyonları‘nda mutfak, mutfak gereçlerinin tamamı, buzdolabı, gardrop, uydulu tv, banyo, balkon, masa, sandalye, klima ve kablosuz internet hizmeti yer alıyor. Odalar geniş , ferah , güvenli ve huzurlu. Avşa pansiyonları genellikle 8-16 odalı gibi küçük işletme olup iki yada ikibuçuk katlı sahil tesisleridir.

Avşa adası havuzlu oteller

Avşa adası Yiğitler mahallesinde bir çok özel yetişkin ve çocuk havuzlu otel yapılaşmıştır. Son yıllarda yoğun rehabet gören havuzlu oteller hizmetinizdedir. Tam pansiyon hizmeti ile çalışan avşa adası havuzlu otelleri kişibaşı tam pansiyon fiyatları ise 120 TL’den başlıyor. Denize sıfır veya çok yakın mesafede bulunan otellerden bazıları : Afissia Garden Hotel , Bahar Motel , Altınkum Tatil Konakları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir