Afissia Garden Hotel Yorumlar

Afissia Garden Hotel Yorumlar otelde kalan konuklardan görüş ve öneriler. Afissia Garden Hotel Yorumlar Konuklar Ne Diyor ?  Nazım Değirmenci diyor ki; Internet sitelerinde Avşa Adası’nda kalacak yer bakıyorduk epey bir süre gezindikten sonra Afissia Garden Hotel’i fark ettik. Avşa Adası’nda bu tarz şık , doğa içerisinde ve teknolojik donanımlı otel olmasına hayret ettik ve […]

Afissia Garden Hotel Yorumlar otelde kalan konuklardan görüş ve öneriler.

Afissia Garden Hotel Yorumlar Konuklar Ne Diyor ?

  1.  Nazım Değirmenci diyor ki;
    Internet sitelerinde Avşa Adası’nda kalacak yer bakıyorduk epey bir süre gezindikten sonra Afissia Garden Hotel’i fark ettik. Avşa Adası’nda bu tarz şık , doğa içerisinde ve teknolojik donanımlı otel olmasına hayret ettik ve rezervasyon için aradık. Rezervasyon yaptırıp gittiğimizde gerçekten olağan üstü bir yerdi. Avşa adası’na çok yakışan ve gelişmesine katkı sağlayan bir tesis olarak gördüğümü söyleyebilirim. Havuza girerken zeytin ağaçlarının yeşilliğini izlemekte çok keyifliydi. Hotelin apartları tek kelimeyle harikaydı. Adaya gidecek tatilcilere tavsiye ediyoruz. En azından kalmayacaksanız dahi oteli mutlaka ziyaret edin, hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz. Herkese iyi tatiller diliyor ve Afissia Garden Hotel’e teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Afissia Garden Hotel İletişim

Afissia Garden Hotel Avşa Adası Yiğitler Köyünde hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat resepsiyon açıktır. Telefon ile bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Afissia Garden Hotel’i Şimdi Arayın

Yiğitler Mh. Çayır Mevkii Küme Evleri No:73/2 – Avşa Adası / Balıkesir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir